Počítadlo návštěvnosti

Posledních 30 dní:

Celkem:

První školní den

Vloženo: 7.9.2017 | Autor: Junek| Zobrazeno: 449x | Upraveno: 7.9.2017 Upravil: Junek
Nový školní rok se v tomto roce trochu loudal a přiběhl až v pondělí 4.září 2017. Školáci si tak mohli užít delších prázdnin. Ve studenecké škole byl nový školní rok tradičně zahájen v amfiteátru za školou.

Po deštivém víkendu se počasí umoudřilo, a tak mohlo zahájení nového školního roku za přítomnosti starosty obce Jiří Ulvra a místostarosty Josefa Boury proběhnout na čerstvém vzduchu. Po úvodních slovech bylo přívítáno 9 nových žáků do jednotlivých ročníků a pak již dostali slovo deváťáci, kteří lákali 42 prvňáků do svého Ledového království. Nikdo z prvňáků se nebál do pohádky vstoupit, a tak si všichni z pódia amfiteátru odnesli šerpu, pamětní list a kouzelný míč. Po nezbytném fotografování se všichni přesunuli do svých tříd, kde je čekaly lavice plné různých důležitých věcí pro první rok školní docházky. Nejen jim, ale i všem ostatním z celkového počtu 360 dětí ve škole, 108 dětí v obou školkách a 63 zaměstnanců přejeme pohodový školní rok 2017/2018.